Elektro bicykle - horské, dámske, crossové, mestské, trekingové.

Elektro bicykle sú doplnené o elektrický pohon, pričom sa použije buď klasický rám z bežného bicykla, avšak v súčastnosti ide vo väčšine prípadov o rám so špeciálnym uchytením motora, hlavne stredového. Elektro bicykle umožňujú aj menej zdatným cyklistom prežiť v jeho sedle takú porciu kilometrov, ktorú by ináč nezvládli.
Ponúkame veľký výber horských, krosových, trekingových, mestských elektro bicyklov kvalitných značiek ako Cube, Merida, Leader Fox, Author, Ghost a Dema. Sme vyškolení a certifikovaný predajcovia e-bicyklov s elektropohonom Bosch, Shimano, Bafang a 8Fun, takže každý bicykel je pred predajom nastavený, odskúšaný a skontrolovaný. Pri predaji Vám vysvetlíme ako sa elektrický bicykel používa a ako je potrebné sa o neho starať. V ponuke máme výpredaj elektro bicyklov starších ročníkov a aj aktuálne modely pánskych a aj dámskych elektrických bicyklov. Pre základné zorientovanie sa v problematike odporúčame prečítať tento článok o elektro bicykloch.

Heureka-recenzie zákazníkov

Na splátky bez navýšenia

Anketa

Ako nakupujete bicykle?

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

Súkromie - potvrdenie

Od pondelka 30.3.20 bude kamenná predajňa otvorená v sprísnenom hygienickom režime. Objednávky cez eshop sú aj naďalej vybavované a expedované.

Prijaté objednávky budeme odosielať kuriérom DPD alebo si ich môžete po dohode vyzdvihnúť pred našou kamennou predaňou.

Tím CykloABC.sk