Náhradné diely a komponenty na bicykel

Tu ponúkame všetky náhradné diely na bicykel, buď na vylepšenie bicykla alebo jeho opravu. Sú to vlastne diely, z ktorých sa skladá samotný bicykel. Niektoré diely sa jazdou opotrebujú a je potrebné ich pravidelne kontrolovať a v prípade potreby vymeniť. Najčastejšie sa to týka brzdových doštičiek, plášťov a reťazí. Naopak, niektoré komponenty bicykla sa menia len v prípade, že Vám nepasujú. Typicky sa jedná o sedlo, alebo predstavec, ktorý nemusí sadnúť svojou dĺžkou. Často potrebujete nový náhradný diel vtedy, keď dôjde k jeho poškodeniu pádom, nešťastnou náhodou (klasickým prípadom je namotanie prehadzovačky), alebo zlým zaobchádzaním. Pre množstvo cyklistov je dôležitý tuning bicykla, nižšia hmotnosť, viac prevodov, alebo iné vylepšenie vlastností svojho miláčika.
Či už je Vašou motiváciou zníženie hmotnosti bicykla, zlepšenie jeho funkčných vlastností alebo len výmena poškodeného cyklo komponentu, tu nájdete všetky náhradné cyklo diely ako sú riadítka, kazety, reťaze, viackoliesa, kľuky, prehadzovačky, prešmýkače, kolesá atď.

Heureka-recenzie zákazníkov

Anketa

Ako nakupujete bicykle?

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

Súkromie - potvrdenie

Objednaj online, mailom, cez telefón a vyzdvihni na kamennej predajni.
Po-Pia 9.00-15.00
So zatvorené

          Viac info na čísle  053 4413 064
Tím CykloABC.sk