Predaj bicyklov na splátky

Nákup na splátky cez internet prostredníctvom Quatra

Nákup cez internet na Quatro môžete realizovať jednoducho z pohodlia Vášho domova. Celý preces vytvorenia zmluvy, schvaľovania a podpisu zmluvy prebieha online. To znamená, že zákazník si sám vytvorí zmluvu na webe Quatra prechodom na stránku Quatra z nášho eshopu. Následne ju po jej schválení Quatrom aj online podpíše prostredníctvom SMS správy, takže celý nákup býva vybavený v priebehu niekoľkých hodín. Pri nákupe na splátky cez internet musí minimálna hodnota tovaru dosiahnuť aspoň 100€ a objednávka môže obsahovať maximálne 5 druhov tovaru. Tovar s menšou hodnotou nie je možné nakúpiť na splátky. Na splátky môže nakupovať len registrovaný zákazník.
Okrem klasických 88 možností ponúkame aj tieto akciové varianty nákupu bicyklov a cyklotovaru na splátky, ktoré prinášajú dlhšiu dobu splácania pri menších splátkach a aj menšie navýšenie ceny tovaru:
1. akontácia /platba na predajni/ 5% a 24 splátok pre tých, ktorí požadujú menšie splátky na dlhšiu dobu;
2. akontácia 0% a 12 mesačných splátok po 10% z ceny tovaru;
3. akontácia 10, 20, 30, 40, alebo 50% podľa vlastného výberu a 20 splátok - navýšenie ceny tovaru je len 10%, pričom aj splátky sú nízke;
4. akontácia 12% a 8 splátok pre tých, ktorý to chcú mať rýchlo splatené.

Postup pri nákupe na splátky:

Tovar si vložíte si ho do nákupného košíka a v spôsobe platby si zvolíte nákup na splátky cez Quatro. Odošlete k nám objednávku. Odporúčame informovať sa o dostupnosti Vami zvoleného tovaru pred vytvorením zmluvy  s Quatrom na nákup na splátky. Po odoslaní objednávky sa Vám zobrazí tlačidlo "Online žiadosť o úver  QUATRO", kde po kliknutí naň budete presmerovaný zabezpečeným pripojením na stránku Quatra (k tomuto sa môžete hocikedy vrátiť, ak ste sa predtým zaregistrovali, čiže zmluvu s Quatrom môžete vytvoriť aj neskôr).
Tam vyplníte Žiadosť o nákup tovaru na splátky, priamo k žiadosti priložíte požadované doklady a jednoducho odošlete.
Schválenie žiadosti prebieha rýchlo a online. O jeho výsledku budete informovaný prostredníctvom SMS alebo e-mailu. Po schválení prebehne podpis vašej Zmluvy online v Klientskej zóne.
Tovar vám bude doručený podľa doby dodania, ktorú uvádzame na stránke na adresu, ktorú ste uviedli v objednávke a to až po tom, ako nám Quatro pošle informáciu o tom, že je všetko v poriadku a môžeme tovar expedovať.

Aké doklady sú potrebné pre vybavenie nákupu na splátky:

Nákup na splátky je možné využiť pri celkovej maloobchodnej cene tovaru od 100 € do 7 000 €. Pri nákupe do 5 000 € budete potrebovať nižšie uvedené doklady:

Zamestnaný občan
Občiansky preukaz, prípadne druhý doklad totožnosti (vodičský preukaz alebo cestovný pas alebo služobný preukaz policajta/vojaka z povolania) a doklad potvrdzujúci výšku vášho príjmu (kópia aktuálneho výpisu z účtu, kde je uvedená výška príjmu a odosielateľ alebo potvrdenie zamestnávateľa o príjme na našom tlačive - tlačivo nájdete tu). Ak však v procese vytvárania zmluvy zašrtnete možnosť "preukázateľný súhlas umožňujúci overenie príjmu v Sociálnej posťovni", tak nie je potrebné dokladovať výšku príjmu, Quatro si to overí priamo v Sociálnej poisťovni online.

Živnostník
Občiansky preukaz, prípadne druhý doklad totožnosti (vodičský preukaz alebo cestovný pas) a doklad potvrdzujúci výšku vášho príjmu (potvrdenie o výške daňovej povinnosti SZČO alebo potvrdenie o podaní daňového priznania – kladné)

Starobný alebo výsluhový dôchodca
Občiansky preukaz, prípadne druhý doklad totožnosti (vodičský preukaz alebo cestovný pas alebo služobný preukaz policajta/vojaka z povolania) a doklad potvrdzujúci výšku vášho príjmu (rozhodnutie/ výmer o priznaní/ zvýšení/ znížení dôchodku alebo kópia aktuálneho výpisu z účtu, kde je uvedená výška príjmu a odosielateľ alebo potvrdenie z pošty dokladujúce príjem a výšku dôchodku.

* Pri posudzovaní klienta má Quatro právo vyžiadať si aj ďalšie doklady. Pri nákupe nad 5 000 € je každý klient posudzovaný individuálne.

Schvaľovanie prebieha rýchlo a online. Do pár minút budete informovaný o výsledku schválenia prostredníctvom SMS resp. e-mailu, ktoré ste uviedli v žiadosti.

Po schválení žiadosti budete vyzvaný na prihlásenie sa do MOJEJ ZÓNY, kde bude prebiehať podpis zmluvy online. Všetky potrebné kroky nájdete po prihlásení.

Pri nákupe na splátky na kamennej predajni máte na výber z dvoch splátkových spoločností.
QUATRO
V prípade nákupu na splátky s výškou úveru do 1000€ s DPH stačí, ak predložíte iba občiansky preukaz a iný doklad totožnosti: vodičský preukaz alebo cestovný pas alebo rodný list + kópiu alebo sobášny list + kópiu /platí len pre zamestnatých/.
Nepotrebujete žiadne potvrdenia o výške príjmu!
Dôchodcovia potrebujú k schváleniu potvrdenie o výške poberaného dôchodku.
Pre živnostníkov je však potrebné doniesť aj doklad o podaní daňového priznania za predchádzajúci rok.
CETELEM
V prípade nákupu do výšky úveru 3400€ Vám stačí občiansky preukaz a druhý doklad totožnosti: vodičský preukaz alebo cestovný pas alebo rodný list + kópiu alebo sobášny list + kópiu /platí len pre zamestnatých/.
Pre živnostníkov platí rovnako možnosť nákupu na 2 doklady totožnosti ako pre zamestnaných, ale výška úveru nesmie presiahnuť 1000€. Pri vyššom úvere ako 1000€ je potrebné doniesť aj potvrdenie o podaní daňovéhopriznania za predchádzajúci rok.

Predaj bicyklov na splátky cez Quatro.

Anketa

Páči sa Vám náš nový eshop?

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie