Bicykle horské MTB 29 Cube

27 položiek

Pánske horské bicykle CUBE na veľkých 29 palcových kolesách od nemeckého, v Európe najväčšieho producenta bicyklov. Cube má horské bicykle vo svojej DNA - veď nimi začala už takmer 30 ročná história firmy a doteraz tvoria podstatnú časť ponuky.

Prečo sú horské bicykle Cube také obľúbené?

Ľudia v Cube vedia, že zákazník chce za svoje peniaze čo najlepší bicykel. A tomuto je podriadené v Cube všetko. Dlhodobo tak patria k najlepšie osadeným bicyklom v jednotlivých kategóriách v pomere cena/komponenty. Tam, kde iné značky ponúkajú osem rýchlostnú kazetu, v Cube majú už deväť rýchlostnú. Podobne je to aj s ostatnými dielmi. A ešte musíme spomenúť dizajn. Myslíme tým nielen farby, ale aj premyslené tvarovanie trubiek, ktoré nielen spĺňa pevnostné požiadavky, ale aj lahodí oku, a spolu vytvárajú jedinečný vizuál bicykla.

Ponuka horských bicyklov Cube je naozaj široká a mnohé modely sa stali etalónom vo svojej triede: na rekreačné účely sú to modely Aim, Analog,  bicykle na športovú cyklistiku triedy Reaction až po pretekárske bicykle triedy  Reaction C:62. Vyberie si naozaj každý! Najpredávanejším modelom je horský bicykel Cube Aim Race.

Výrobca:

Veľkosť bicykla:

Zobraziť:

Heureka-recenzie zákazníkov

Anketa

Ako nakupujete bicykle?

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info