Preprava bicyklov a tovaru.

Prepravná spoločnosť DPD.Bicykle pred poslaním boli kompletne poskladané a nastavené prevody, brzdy, kolesá, uloženie vidlice v hlavovom zložení a všetky ostatné spoje. Následne im boli kvôli preprave odmontované pedále, riaditka a predné koleso a tak boli zabalené do kartónového obalu, pričom je potrebné si namontovať spomínané tri dielce. Podrobný návod na montáž vrátane obrázkov nájdete pod záložkou "Poskladanie bicykla".

Za príplatok 20€ ponúkame možnosť takmer 100% poskladaného bicykla, kedy si namontujete len predné koleso. Čiže riadítka, pedále a sedlo už budú namontované. Ak o túto formu montáže bicykla máte záujem, vyberte si ju pri spôsobe platby. K cene sa pripočíta 20€. To, v akom stave Vám dorazí bicykel nájdete na tomto odkaze.

Tovar zasielame výlučne len do Slovenskej republiky a Česka. Pri kúpe tovaru v internetovom obchode cykloabc.sk máte tieto možnosti prepravy tovaru:

Osobný odber
Osobný odber je možné uskutočniť v našej prevádzke, ktorej adresa je uvedená v sekcii KONTAKT. Pri osobnom odbere môžete samozrejme tovar zaplatiť pri prevzatí. Osobné odbery sú zadarmo.

Kuriérska doprava
Tovar Vám bude doručený najneskôr do 1-2 pracovných dní od potvrdenia objednávky priamo k vášmu bytu či domu. Tovar zaplatíte spôsobom, aký ste si zvolili pri objednávke v závislosti od jej hodnoty - viď Cenník prepravy nižšie. Pri bezhotovostnej platbe Vám bude tovar doručený najneskôr do 2-4 pracovných dní po pripísaní finančných prostriedkov na náš účet. Dodanie je zabezpečené kuriérskou prepravnou službou DPD a UPS (pre nadrozmerné zásielky, prepravcu volíme vždy my). Doba od expedície tovaru je zvyčajne 24 hodín.

Cenník prepravy
Upozornenie: Minimálna hodnota objednávky musí byť aspoň 30€. Objednávky s nižšou hodnotou kvôli nerentabilite neposielame. Dajú sa vyzdvihnúť len na kamennej predajni.
Pri kúpe  od 30€ do 300€:
- na dobierku: prepravné náklady fakturujeme v sume 6€
- platba vopred na náš účet: prepravné náklady fakturujeme v sume 5€. Platbu vykonajte až po potvrdení z našej strany ohľadom dostupnosti tovaru. Všetky údaje k platbe Vám zašleme na Váš Email.
Pri kúpe príslušenstva a náhradných dielov nad 300€
- platba na dobierku: prepravné zdarma+dobieročné 1€
- platba vopred na náš účet: prepravné zdarma.
Platbu vykonajte až po potvrdení z našej strany ohľadom dostupnosti tovaru. Ako variabilný symbol uveďte číslo objednávky, do poznámky poprosíme uviesť Váše meno a priezvisko.
Pri výmene tovaru, napr. iná veľkosť oblečenia, obuvi, iná veľkosť bicykla účtujeme reálne  prepravné náklady.
Pri kúpe bicykla účtujeme pri balení do bežnej krabice vždy prepravu vo výške 5€.

S objednávkou nie sú spojené žiadne ďalšie poplatky okrem uvedených v odstavci hore.

Spôsob platby

  1. dobierka

Vaša objednávka je zaslaná kuriérom Geis Slovakia alebo poštou na zadanú adresu a platíte až pri jej prevzatí.

2. bezhotovostná platba

Objednávku môžete zaplatiť bankovým prevodom na náš účet: Všeobecná úverová banka, Spišská Nová Ves,číslo účtu: SK8002000000003220649155. Po pripísaní finančných prostriedkov na náš účet Vám zašleme objednaný tovar.

3. hotovosť pri osobnom odbereTovar zaplatíte v hotovosti na kamennom obchode na ulici Ing.Straku 5 v Spišskej Novej Vsi pri osobnom odbere tovaru.

4. platobnou kartou pri osobnom odbere

Tovar zaplatíte platobnou kartou na kamennom obchode na ulici Ing.Straku 5 v Spišskej Novej Vsi pri osobnom odbere tovaru.

Prevzatie tovaru od prepravcu.

Reklamácia mechanického poškodenia z prepravy: Zákazník je povinný skontrolovať obal zásielky a prevziať ju len keď nie je poškodená. V opačnom prípade je nutné spísať s kuriérom protokol o škode alebo zásielku odmietnuť prebrať. Mechanické poškodenie výrobku v neporušenom obale je nutné nahlásiť okamžite po prevzatí zásielky, najneskôr na druhý deň po prevzatí zásielky mejlom na adresu cykloabc@cykloabc.sk. Neskoršie reklamácie tohto druhu bude možné uznať, len ak kupujúci preukáže, že reklamované vady mal tovar už v čase jeho prevzatia. Nevieme Vám zaručiť presnú hodinu doručenia. Kurier DPD Vás bude pred doručením telefonicky kontaktovať.

Heureka-recenzie zákazníkov

Anketa

Ako nakupujete bicykle?

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info