Dámske dresy / tričká na bicykel.

4 Položky

Cyklistické dresy pre ženy - dámy sa chcú páčiť aj na bicykli  preto je pri týchto dresoch braný maximálny reteľ na dizajnové spracovanie. Samozrejme so zachovaním maximálnej funkčnosti.

Materiál cyklo dresu

Bežným materiálom na výrobu  dresov sú umelé vlákna - prevažne polyester. V rôznom pomere sú pridané aj iné vlákna, ktoré majú za úlohu dosiahnuť požadované vlastnosti napr. v elesticite a pod.. Ak by ste chceli dres z prírodných materiálov, napr. z bavlny, tak verte, že by ste to skôr, či neskôr oľutovali. Bavlna pri jazde nasiakne potom a doslova sa prilepí k telu, čo je veľmi nepíjemné. Dres z polyesteru je elastický, priedušný a rýchloschnúci.
Do chladnejšieho počasia sú určené dresy s dlhými rukávmi. Tie sa vyrábajú aj zo zatepleného materiálu. Takýto dres samozrejme má menšiu schopnosť čo sa týka odvodu potu od tela.

Strih dámskeho dresu na bicykel

Strih dresu je prinajmenšom rovnako podstatný ako je materiál. Rešpektuje pozíciu cyklistky v sedle na bicykli a preto je zadná časť predĺžená, aby chránila driekovú chrbticu. Lepšie dresy sú šité z viacerých častí. To znamená pre Vás benefit v tom, že dres bude lepšie obopínť telo. A aj tie pjednotlivé časti môžu byť vyrobené z rozdielnych materiálov, aby sa docielilo maximálne zvýšenie úžitkových vlastností dresu. Predná časť môže byť z vetruodolnej membrány, zatiaľ čo pod ramenami múžete násť sieťovinu pre čo najlepšie vetranie.

Vrecká na cyklo dresoch.

Klasicky majú aj dámske dresy tri zadné vrecká otvorené zhora. Ak chcete niečo mať stále poruke, tam tomu bude najlepšie. Niektoré dresy majú vrecká so zipsom, alebo obsahujú kombináciu vreciek so zipsom a aj bez zipsu.

Drobnosti, ktoré tvoria dobrý cyklo dres

Zips slúži na lepšie odvetranie tela, pri drese s krátkymi rukávmi je celorozopínací zips výhodou v horúcom počasí. Praktickou maličkosťou, ktorá poteší je prekrytie zipsu na vrchu goliera, tzv. garáž. Toto riešenie bráni kontaktu zipsu s pokožkou a zips tak "neštípe". Rukávy bývajú často zakončené silikónovými lemami na, ktoré bránia nechcenému vyhŕňaniu sa rukávov. Na zvýšenie bezpečnosti výrobcovia integrujú rôzne reflexné prvky, ako sú logá a grafika dresu.

Ponúkame len značkové cyklistické dresy za férové ceny s overenou kvalitou od výrobcou ako sú Craft, Merida, Cube, Author.

Výrobca:

Zobraziť:

Heureka-recenzie zákazníkov

Anketa

Ako nakupujete bicykle?

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info