Bicykle horské MTB 29 Ghost

10 položiek

S horským bicyklom Ghost môžeše kedykoľvek opustiť svoje mesto, zahodiť starosti bežného života za hlavu a užiť si deň jazdením v horách.  Pre Ghost sú horské bicykle 29 základom ich ponuky, ktorej venujú náležitú pozornosť pri vývoji a vylepšovaní jednotlivých modelových radov.

Ghost má horský bicykel pre každého

Stelesnením myšlienky dokonalého 29" bicykla s pevným rámom - hardtailom je model Lector. Je produkovaný v rôznych kvalitatívnych stupňoch a úrovniach výbavy. Zaujme na prvý pohľad dokonale vyladeným karbónovým rámom, s konštrukčne tak navrhnutou zadnou stavbou, aby suplovala pruženie drobných nerovností a vibrácií.
Dostupnejší ekvivalent na hliníkovom ráme je Ghost Kato. Ten ponúka zaujímavý pomer ceny a kvality a preto je veľmí obľúbeným modelom medzi cyklistami na športové jazdenie.
Na trailové jazdenie v náročnom teréne má táto nemecká značka taktiež svoju zbraň - je ňou model Ghost Nirvana. Progresívna geometria je poňatá tak, že umožňuje bezproblémové "pilotovanie" bicykla v technicky náročných pasážach. K tomu pojme vidlicu so zdvihmi 120 - 140mm. Žiaden trail tak nezostane nezdolaný!
Pre menšie postavy cyklistov Ghost ponúka vybrané modely na 27,5" kolesách. Špičkový dizajn, vlastné konštrukčné riešenia, široká ponuka a výhodné ceny je to, čím sa značka Ghost dlohodobo presadzuje na trhu horských bicyklov.

Výrobca:

Veľkosť bicykla:

Zobraziť:

Heureka-recenzie zákazníkov

Anketa

Ako nakupujete bicykle?

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info