Bicykle horské MTB 29 Merida

16 položiek

Horské bicykle na veľkých 29 palcových kolesách sú u nás najpredávanejšou kategóriou horských bicyklov aj pre značku Merida. Merida je jedna z mála firiem, ktorá si bicykle navrhne, otestuje a aj vyrába. Má tak celý proces od myšlienky po konečný produkt pod úplnou kontrolu, čo pretavuje do technicky prepracovaných, do posledného detailu dotiahnutých a neposlednom rade krásnych bicyklov.

Horský bicykel má Merida pre každého bajkera

Pre Meridu je synonymom 29" palcového bicykla model Merida Big Nine, ktorý je produkovaný v rôznych kvalitatívnych stupňoch. Ponuka je veľmi široká a zahŕňa bicykle pre rekreačných cyklistov až po pretekárske špeciály, pričom sú používané komponenty Shimano a vo vyššej triede aj diely Sram.
Rok 2021 zaznamenal návrat staronového mena Merida Big Trail, ktorý označuje "rodinku" pevných hardtailov na technické jazdenie s vyššími zdvihmi vidlice a agresívejšou geometriou rámu.
Ponuka hardtailov je tak opäť zaujímavejšia a pestrejšia. Obľúbené sú jedno prevodníkové systémy s 11-timi alebo 12-timi prevodmi, kedy sa radenie prevodov stalo úplne intuitívne a Vy sa môžete sústrediť len na terén.
V ponuke bicyklov značky Merida nájdete aj výpredaj bicyklov starších modelových rokov za znížené výpredajové ceny.

Výrobca:

Veľkosť bicykla:

Zobraziť:

Heureka-recenzie zákazníkov

Anketa

Ako nakupujete bicykle?

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info