Batohy, ruksaky a vodné vaky na bicykel.

16 položiek

Ak radi jazdíte na dlhšie výlety na bicykli, potom sa určite hodia cyklistické batohy, ktoré sa ale dajú použiť aj na iné športové aktivity, ako je beh, bežecké lyžovanie, či inline korčuľovanie.

Čím sa líšia batohy na bicykel?

Samozrejme objemom, na bežný celodenný výjazd zvyčajne stačí batoh s objemom 10-12 litrov. Dôležitým faktorom pri výbere cyklo batoha je jeho spracovanie, počet odkladacích priestorov, ako je vnútro batoha delené. Zvyčajne sú vo vnútri okrem hlavného priestoru aj menšie vrecká na doklady a pod. Rovnako môžu byť tieto vrecká aj zvonku batoha. Štandardom je možnosť upnutia prilby zvonku batoha.

Čo musí mať dobrý cyklistický batoh?

  • ergonomicky prehnutý chrbát s odvetraním
  • predpríprava na vak na vodu
  • členenie vnútorného priestoru na viac častí
  • vonkajšie vrecko na drobnosti
  • reflexné prvky na zvýšenie bezpečnosti
  • putko na blikačku a pod.
  • hrudný a bedrový pás pre dokonalé pripnutie

Doplnte si svoj batoh na bicykel vodným vakom

Niektoré modely sú vybavené aj vakmi na vodu, iné zasa majú len predprípravu na vodný vak, ktorý si môžete zakúpiť aj samostatne a tak dovybaviť svoj batoh. Vodné vaky sú v ponuke s objemom 2 alebo 3 litre. Umožňujú piť počas jazdy na bicykli, takže nemusíte zastavovať. Využijete to na cyklomaratónoch, alebo pri bežných jazdách ako riadnu zásobu tekutín.

Naša ponuka zahřňa batohy od firiem Cube, Merida , Extend a Author. Vyberie si z nich každý cyklista.

Výrobca:

Zobraziť:

Heureka-recenzie zákazníkov

Anketa

Ako nakupujete bicykle?

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info