Informácie o eshope www.cykloabc.sk

Kto sme

Firma vznikla v roku 1998 (pod IČOm 34575898), spočiatku hlavne ako servis bicyklov. Postupne však začala ponúkať aj predaj bicyklov, predávanou značkou bola slovenská DEMA. V roku 2003 sa firma presťahovala na Štefánikove námestie, rozšírila portfólio značiek o značku AUTHOR, neskôr pribudla MERIDA.

Rok 2009 pre nás znamenal spustenie eshopu, ktorý jednak je výbornou reklamou pre kamennú predajňu a jednak umožňuje predaj týmto moderným spôsobom z pohodlia domova.

V roku 2010 sme sa presťahovali na súčasnú adresu, s rozšírením predajnej plochy prišlo aj k navýšeniu predávaných značiek o nemeckú progresívnu firmu CUBE a rozšírili sme predaj aj na BMX bicykle značiek WETHEPEOPLE, SUBROSA, HARO. V roku 2014 opäť pribudla do nášho portfólia nemecká značka GHOST.

V roku 2014 sme sa transformovali na s.r.o., keďže novými daňovými zákonmi bolo extrémne sťažené účtovanie v združeniach fyzických osôb, ktorým sme boli od roku 2003. Naše nové IČO tak je 36829901.

V roku 2018 doplnili našu stajňu BMX bicyklov značky CULT A KINK.

Našim hlavným cieľom je ponúkať široký sortiment bicyklov svetových značiek za slušné ceny a k tomu aj samozrejme náležitý kvalitný servis bicyklov.

Pozriete si našu kamennú predajňu:

Heureka-recenzie zákazníkov

Anketa

Ako nakupujete bicykle?

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info