Späť

Subrosa a United BMX 2016.

Pridané: 23.10.2015 13:19:41 Počet zobrazení: 1992

23 Október 2015

Nové BMX bicykle od anglických United pre rok 2016 už sú dostupné. Ako vždy platí pre United, aj modely 2016 predstavujú dizajnovo čistú líniu BMX bicyklov s výbornou kvalitou spracovania. Americké pojatie BMX bicyklov predstavuje Subrosa. Pre budúci rok Subrosa popracovala na krásnych dizajnoch, rozšírila radu signature bicyklov svojich tímových jazdcov. Nič Vám teda nebráni jazdiť na rovnakom bicykli ako Hoang Tran či Simone Barraco.

Subrosa a United BMX 2016.

Nové BMX bicykle od anglických United pre rok 2016 už sú dostupné. Ako vždy platí pre United, aj modely 2016 predstavujú dizajnovo čistú líniu BMX bicyklov s výbornou kvalitou spracovania.
Americké pojatie BMX bicyklov predstavuje Subrosa. Pre budúci rok Subrosa popracovala na krásnych dizajnoch, rozšírila radu signature bicyklov svojich tímových jazdcov. Nič Vám teda nebráni jazdiť na rovnakom bicykli ako Hoang Tran či Simone Barraco. Nielen že nové farby vyzerajú naprosto skvele, nechýba im nápad a inovácia, ale celkovo sa kolekcia podarila. Bicykle sú naviac osadené Custom komponentami Rant, Shadow a Subrosa. Vyššie riadítka, široké plášte a rozmanitosť farieb robí z kolekcie 2016 asi najpodarenejšiu kolekciu vôbec.

Heureka-recenzie zákazníkov

Anketa

Ako nakupujete bicykle?

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info