Späť

Selle SMP - nové sedlá na elektro bicykle.

Pridané: 6.10.2021 14:56:20 Počet zobrazení: 190

06 Október 2021

Poznáte to, kúpite si nový elektro bicykel, vyrazíte na prvú jazdu. Všetko je OK, len ten zadok bolí. Veď si zvyknem časom, poviete si.

Selle SMP - nové sedlá na elektro bicykle.

Avšak ani po tretej, piatej a ani desiatej jazde to nie je ono. A začnete dumať nad tým, či to sedlo, ktoré mám na svojom novom ebajku, je vhodné.
Tu je potrebné povedať jeden dôležitý fakt. Na bežnom elektro bicykli za cca dve tisícky je zvyčajne sedlo v hodnote okolo 20€. Niekomu môže sadnúť dobre, ale väčšina našich skúseností hovorí o opaku. Od sedla v danej hodnote nemôžete čakať žiaden zázrak.

Sedlo je pre komfort jazdy na bicykli najdôležitejší komponent. A obzvášť pre ľudí, ktorí na bicykli dlho nejazdili a kúpia si trebárs spomínaný ebajk. To ich motivuje jazdiť, tráviť v sedle dlhé hodiny. A vtedy je potrebné veriť profesionálom. Firma Selle SMP vyrába sedlá na bicykel už viac než 70 rokov a to vždy v Taliansku, v meste Padova. Výroba zahŕňa množstvo ručnej práce, ktorá dodáva sedlám SMP správny punc výnimočnosti. Tento rok bola rozšírená ponuka o špeciálne vyvinuté sedlá určené na elektro bicykle.

V ponuke máme zatiaľ tri modely, pričom každé je určené na iný spôsob jazdy a pre iného cyklistu.
Modely e-Sport Medium a e-Sport Large cielia na cyklistov športovejšie orientovaných, ktorí predsa len majú už niečo odjazdené, pozícia v sedle na dlhšie hodiny im nerobí problém. Podľa šírky panvy si zvolíte správnu veľkosť, medium alebo large.
Sedla SMP na elektrobicykle

Model e-TRK je určený pre turisticky zameraných cyklistov, ktorí s nákupom e-bicykla v podstate začínajú jazdiť po dlhom čase. Preto je toto sedlo viac polstrované.

Sedlo na elektrobicykle SMP

Nech si už vyberiete z ponuky Selle SMP akékoľvek sedlo na bicykel, či elektro bicykel, vždy dostávate špičkové sedlo vyvinuté s tímom urológov a andrológov, s prepracovanými technológiami ako je ergonomický tvar, stredový otvor, prednú časť v tvare "orlieho zobáka" a adekvátne polstrovanie podľa zvolenej kategórie sedla.

Heureka-recenzie zákazníkov

Anketa

Ako nakupujete bicykle?

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info