Späť

Bicykle KROSS u nás!

Pridané: 29.1.2021 12:15:31 Počet zobrazení: 489

29 Január 2021

Vy, naši zákazníci, máte rôzne požiadavky, ktoré chceme my splniť. Aj preto sme rozšírili našu ponuku o bicykle značky KROSS.

Bicykle KROSS u nás!

Kross jenajväčším výrobcom bicyklov v strednej a východnej Európe. Jeho príbeh začal v roku 1990, kedy si Zbigniew Sosnowski otvoril v poľskom meste Przasnysz obchod s bicyklami. Ten sa postupne transformoval na veľkoobchod a následne na montážnu dielňu. V roku 2000 potom bola od nuly postavená továreň Kross, ktorá už zahŕňala montážnu halu, zváracie oddelenia na rámy a vidlice, dielňu na ráfiky a OMEGA vodnú lakovňu, ktorá je najmodernejšia v širokom okolí.

Kross nie je len obyčajný montážny závod, navrhuje, testuje a vyrába vlastné rámy z hliníkových zliatin a od roku 2019 aj rámy karbónové. Je tak jediným sériovým výrobcom karbónových rámov v Európe, ak nepočítame máloseriových výrobcov. Všetko toto Kross robí s cieľom byť sebestačný a nespoliehať sa len na dodávateľov z Ázie, hlavne Číny. A táto politika sa mu vypláca hlavne v toto čase, keď je obrovský problém s dodávkami komponentov z Ázie.

Ponuka bicyklov Krossu je široká, zodpovedajúca veľkosti značky: horské, krosové, cestné, gravel a v neposlednom rade aj detské bicykle v rôznych prevedeniach a osadeniach. Vlastné vyvinuté rámy celo odpružených bicyklov a top modelov XC bicyklov dokladujú technickú vyspelosť firmy a ľudí, ktorí v nej pracujú. Každým rokom sa rozširuje ponuka elektro bicyklov.

Bicykle Kross používajú aj tí najnáročnejší jazdci a na celosvetových pretekoch slávia veľké úspechy, či už spomenieme svetový pohár UCI, majstrovstvá sveta UCI, alebo samozrejme letné olympijské hry.

Heureka-recenzie zákazníkov

Anketa

Ako nakupujete bicykle?

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info