Späť

Prilby Giro a Bell v našej ponuke.

Pridané: 25.2.2016 16:50:00 Počet zobrazení: 1860

25 Február 2016

Rozšírili sme ponuku našich prilieb o značky Giro a Bell.

Prilby Giro a Bell v našej ponuke.

Obe tieto americké značky patria medzi najväčších výrobcov prilieb na svete a sú nositeľmi nových technológií. Značka Giro so sídlom v kalifornskom meste Scotts Valley je svetovým lídrom v oblasti vysoko kvalitných prilieb. Široká ponuka zahŕňa produkty vhodné ako pre rekreačné využitie, tak pre aktívnych športovcov i špičkových profesionálov. Produkty Giro od konkurencie odlišuje nielen vysoká kvalita a pokročilé technológie, ale aj nápadité designy. Poslaním značky je vytvárať tie nelepšie výrobky, ktoré vám skvele padnú, budete sa s nimi cítiť pohodlne a bezpečne a zároveň vám pristanú.
Značka Bell ovplyvňuje životy športovcov a športovkýň po celom svete už od roku 1954. Na začiatku bol malý obchodík s náhradnými dielmi pre autá na predmestí Los Angeles, ktorý niesol tento názov. Pod pevnou rukou Roya Richtera sa značka stala jednou z vodcovských v odvetví ochranných prilieb nielen pre pretekárske automobily a motorkárov, ale aj pre cyklistiku. Hlavnou snahou bolo vyrábať kvalitné výrobky, ktoré by maximálnym spôsobom zodpovedali požiadavkám a potrebám športovcov. Značka Bell je tomuto krédu verná stále - plne sa sústreďuje na vývoj, technické inovácie a kvalitu, aby vás mohla v každej sezóne prekvapiť niečím novým, lepším. Svoj podiel na vysokej kvalite prilieb značky Bell majú aj sponzorované tímy a jazdci, ktorí prispievajú svojimi skúsenosťami z tréningu aj zo závodov. Na ceste sú to tímy BMC Racing Team (oi. víťaz Tour de France 2011 Cadel Evans), ďalej Bissell Team, UHC Team, Skil-Shimano a ASC Dukla Praha. MTB tím tvorí trojica popredných zjazdárov Aaron Gwin (víťaz Svetového pohára UCI 2011), Mick Hannah a Justin Leovi a dva freerideri Darren Berrecloth a Wade Simmons.

Heureka-recenzie zákazníkov

Anketa

Ako nakupujete bicykle?

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info