Späť

Novinka - prilby na bicykel Extend.

Pridané: 1.4.2018 10:46:13 Počet zobrazení: 1731

01 Apríl 2018

Našu ponuku prilieb na bicykel sme rozšírili o slovenskú značku Extend. Jedná sa o prilby na horskú aj cestnú cyklistiku a k tomu aj detské prilby.

Novinka - prilby na bicykel Extend.

Prilby na bicykel Extend vynikajú precíznym spracovaním, výborným pomerom ceny a kvality a v neposlednom rade aj moderným dizajnom. Dôkazom je nadčasový model all-mountain prilby  Extend Factor, ktorá má predĺženú zadnú časť na zvýšenie ochrany zátylku hlavy. Prilby pre dospelých dodávame v dvoch veľkostiach, takže si vyberie každý, keďže ponúkame dámske aj pánske dizajny prilieb.
Všetky sú vybavené jednoduchým nastavovaním obvodu hlavy pomocou otočného kolieska a vo vnútri sú vystlané antibakteriálnymi vymeniteľnými výstelkami na zvýšenie komfortu.

Detské cyklo prilby sú taktež v ponuke v dvoch veľkostiach a viacerých farebných kombinciách, pre dievčatá a aj pre chlapcov. Určite vyhľadávanou prilbou sa stane Extend Billy s dizajnom Monster v rôznych farbách.

Dámske a pánske cklistické prilby nájdete na tomto odkaze, prilby pre deti nájdete tu.

Heureka-recenzie zákazníkov

Anketa

Ako nakupujete bicykle?

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info