Späť

Leader Fox pre rok 2017.

Pridané: 27.11.2016 11:57:54 Počet zobrazení: 1919

27 November 2016

AJ český Leader Fox si pripravil pre nadchádzajúcu sezónu kopec noviniek, teraz sa na ne v rýchlosti pozrieme.

Leader Fox pre rok 2017.

Značka Leader Fox tradične vyniká výborným pomerom ceny bicyklov a ich výbavy, len ťažko sa im hľadá adekvátny konkurent.
Pre rok 2017 boli prepracované krosové bicykle, ktoré dostali nové rámy aj s novým pútavejším a modernejším dizajnom. Určite veľkým plusom sú vidlice s uzamykaním už od základného modelu Away za 299€.
Rovnako bola prepracovaná aj ponuka vyšších MTB horských modelov bicyklov. Zaujímavým bicyklom je Leader Fox Zero, ktorý je vybavený komletnou sadou Shimano Alivio 3x9 vrátane kľúk s integrovanou osou, ktoré sú nielen extra tuhé a teda prenášajú maximum výkonu na pohyb bicykla vpred, ale aj k tomu perfektne vyzerajú.

Leader Fox je tradične silný v elektrobicykloch, kde okrem kozmetických zmien ako je napr. USB výstup z batérie, ktorý umožňuje nabíjať telefón či tablet, pripravil celú sériu bicyklov na pohone Bafang Max Drive. Jedná sa o stredový pohon od renomovaného výrobcu za dostupnú cenu. Pohon vyniká veľmi slušným výkonom a precíznym spracovaním. Viac o tomto pohone si prečítate v tomto článku.

 

Heureka-recenzie zákazníkov

Anketa

Ako nakupujete bicykle?

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info