Späť

Elektro bicykle MERIDA.

Pridané: 17.2.2017 17:07:40 Počet zobrazení: 2261

17 Február 2017

Merida pripravila pre rok 2017 veľkú ofenzívu na poli elektro bicyklov.

Elektro bicykle MERIDA.

V ponuke sú bicykle pre snáď všetky možné spôsoby bicyklovania, od elektrobicyklov na turistiku, cez klasické horské bicykle až po celoodpružené elektro bicykle do náročných terénov. Merida si ako dodávateľa elektropohonu vybrala svojho tradičného partnera, japonskú firmu Shimano. Tá je známa svojim precíznym spracovaním svojich výrobkov a dokonale zabezpečeným servisným zázemím. V ponuke sú oba pohony, jednak štandardný model STEPS e6010 ale aj výkonný model STEPS e8010.

Horské elektrobicykle s pevným rámom reprezentujú 3 kategórie bicyklov. Prvá, eBIG.TOUR je svojou pohodlnou geometriou, nízkym nastupovaním a možnosťou uchytenia blatníkov, stojana a nosiča určená na turistické jazdenie v prírode. Tieto bicykle sa dodávajú s 27,5 aj 29 palcovými kolesami.
Kategóriu bicyklov pre športovejšie jazdenie v prírode predstavujú modely eBIG.NINE a eBIG.SEVEN, ktoré majú už športovejšiu geometriu, avšak ešte stále zameranú aj na komfort jazdy. Bicykle sa opäť dodávajú na oboch rozmeroch kolies.
Pre pravých bikerov je tu kategória bicyklov eBIG.TRAIL, ktoré majú pravú MTB geometriu, osvedčené MTB a ENDURO komponenty a sú vybavené silnými motormi a batériami rady 8000. Celá rada eBIG.TRAIL je vybavená širšími plášťami 27,5x2,8.

Pre bikerov prahnúcich po väčšom pohodlí sú pripravené 3 kategórie celoodpružených elektro bicyklov. Rada eNINETY.NINE predstavuje bicykle so športovou geometriou, 100mm zdvihmi a silnejšou batériou rady 8000. Motor je z rady e6000.
Elektro bicykle eONE.TWENTY poskytujú 120mm zdvihu, nový výkonnejší motor e8000 je doplnený o silnú batériu rady 8000. Na enduro jazdenie v extrémnych terénoch je určená rada bicyklov eONE-SIXTY so zdvihmi 160mm a samozrejme silným motorom e8000 so silnou batériou rady 8000.

Heureka-recenzie zákazníkov

Anketa

Ako nakupujete bicykle?

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info