Späť

Detské bicykle s 26" palcovými kolesami.

Pridané: 26.4.2019 08:33:21 Počet zobrazení: 2201

26 Apríl 2019

Chceme upriamiť Vašu pozornosť na novú kategóriu detských bicyklov s 26" palcovými kolesami.

Detské bicykle s 26" palcovými kolesami.

Často sa stáva, že pre dieťa je veľkost bicykla s 24" palcovými kolesami tak akurát, teda na ďalší rok by už z neho dieťa vyrástlo. Avšak najmenšia veľkosť z dospelého bicykla je ešte pre dieťa veľká. Vtedy je najlepším riešením práve táto kategória bicyklov s 26" kolesami. Robia sa zvyčajne vo veľkostiach rámov 13 alebo 14 palcov, teda sú práve vhodné pre deti s výškou od cca 130cm do 150cm. U nás ich nájdete v ponuke od značiek Dema, Merida a Author.
Medzi mladými cyklistami sú veľmi obľúbené varianty týchto bicyklov vybavené kotúčovými brzdami. Tie prezentujú modely Author A-Matrix Disc a Dema Rocket. Z model Author A-Matrix si múžete vybrať medzi klasikou čo sa týka sprevodovania, teda 3x7 prevodov, alebo moderným jednoprevodníkovým bicyklom s 9 rýchlostnou kazetou. Náročný mladí cyklisti, ktorí chcú pretakať na rôznych detských prerekoch typu Detská Tour Petra Sagana si určite vyberú z detských pretekárskych špeciálov ako je Author Sonic alebo Merida Matts Champion.

Heureka-recenzie zákazníkov

Anketa

Ako nakupujete bicykle?

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info