Späť

Cestné kolesá Vision Team Comp za super cenu!

Pridané: 23.5.2017 15:41:37 Počet zobrazení: 2089

23 Máj 2017

V ponuke nášho eshopu pribudli cestné kolesá Vision Team 35 Comp a 30 Comp, ktoré ponúkajú bezkonkurenčný pomer výkonu a ceny.

Cestné kolesá Vision Team Comp za super cenu!

Základom plášťových kolies Vision Team 35 Comp 2017 sú moderné 17mm široké duralové ráfiky s výškou profilu 35mm a anodizovanou CNC opracovanou brzdnou plochou, ktorá zabezpečuje spoľahlivé a účinné brzdenie v každom počasí.
Ráfiky sú zapletené na nábojoch Vision s kvalitnými priemyselnými ložiskami pre minimalizáciu trenia a maximálnu efektivitu prenosu energie.
Kolesá sú ručne vypletané rovnými aero drôtmi s plochým profilom a ABS niplami v Taliansku. Predné koleso obsahuje radiálny výplet pozostávajúci z 16 drôtov. Zadné koleso obsahuje 21 drôtov vypletených v pomere 2:1 - 14 drôtov 3x krížených z pravej strany + 7 radiálnych drôtov z ľavej strany.
Oceľový orech je kompatibilný s kazetami Shimano a Sram 9/10/11Speed.
Model Team 30 Comp sa líši profilom ráfiku, ktorý je 30mm vysoký a hlavne použitými nábojmi, ktoré majú uloženie osky klasickým kónusovým spôsobom.

Heureka-recenzie zákazníkov

Anketa

Ako nakupujete bicykle?

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info