Späť

BMX bicykle BeFly skladom.

Pridané: 15.11.2018 14:08:42 Počet zobrazení: 2439

15 November 2018

Naskladnená nová kolekcia BMX bicyklov slovenskej značky BeFly, na ktorej vývoji sa podieľajú naši top jazdci a je vyrábaná spoločne s bicyklami kultovej značky Stolen.

BMX bicykle BeFly skladom.

Či len s BMX freestyle jazdením začínaš, alebo si už niečo na BMX bicykli preskákal, určite si pozri kolekciu našej, slovenskej značky BeFly pre rok 2019. Na nenáročné vozenie okolo domu si zvoľ model Whip, ktorý ponúka prevod 30x14 s jednodielnymi kľukami. Ak začínaš a si rozhodnutý sa tomuto krásnemu športu venovať aj jazdením v skateparkoch, tak potom pouvažuj nad modelom Flip, ktorý je v dvoch coolových farbách a je už vybavený trojdielnymi kľukami a prevodmi 25x9. Pre pokročilejších jazdcov bude správnou voľbou model Spin s komplet Cr-Mo rámom a aj vidlicou, takže toho vydrží viac. Keď pripočítame zapúzdrené stredové zloženiu typu Mid BB a integrované hlavové zloženie, tak za cenu 369€ dostaneš BMX bicykel, ktorý u iných značiek stojí minimálne o stovku viac.

Heureka-recenzie zákazníkov

Anketa

Ako nakupujete bicykle?

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info