Späť

Bicykle Leader Fox 2018 - novinky.

Pridané: 29.11.2017 14:40:02 Počet zobrazení: 1846

29 November 2017

Český výrobca bicyklov Leader Fox predstavil svoju kolekciu bicyklov na rok 2018. Opäť došlo k vylepšeniu parametrov jednotlivých modelov bicyklov a použitiu nových, moderných farieb.

Bicykle Leader Fox 2018 - novinky.

V duchu dlhodobej stratégie značky, ponúkať v nižšej a strednej cenovej kategórii čo najvýhodnejší pomer výbavy a ceny, je aj kolekcia 2018 poplatná tomuto mottu.
V detských bicykloch došlo k zmene dizajnu, ktorý odráža aktuálne trendy farieb. Čo sa vylepšilo je fakt, že všetky bicykle sú postavené na hliníkových rámoch. Tam kde konkurencia často ponúka oceľový rám, Leader Fox má v tej istej cene rám hliníkový.
Úvodná kategória horských bicyklov na 26 palcových kolesách pozostávajúca z modelov MXC a Factor bola komplet prepracovaná nielen čo sa týka dizajnu, ale aj komponentovej výbavy. Tieto bicykle rozsahom veľkostí uspokoja aj 10 či 12 ročné deti, ale aj nenáročných dospelých cyklistov.
Najväčšia ofenzíva sa týka elektro bicyklov. Tu došlo opäť k rozšíreniu ponuky, používajú sa výhradne silnejšie 16Ah batérie a vylepšená elektronika s farebným displejom. Výrazne sa rozšírila ponuka bicyklov so stredovým pohonom Bafang, ktorý ponúka obdobné parametre ako značkové pohony Shimano, Bosch, alebo Yamaha, avšak za podstatne zaujímavejšiu cenu.

Heureka-recenzie zákazníkov

Anketa

Ako nakupujete bicykle?

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info