Späť

Akciové ceny na topmodely bicyklov Merida 2019.

Pridané: 1.3.2019 09:10:33 Počet zobrazení: 1093

01 Marec 2019

Nečakajte na jesenné výpredaje a kúpte si už teraz vybrané topmodely bicyklov Merida modelového roka 2019 za super ceny.

Akciové ceny na topmodely bicyklov Merida 2019.

Táto špeciálna akcia Vám umožní vybrať si svojho tátoša na úvod cyklistickej sezóny, takže ho plne využijete. Navyše máte na výber v podstate z kompletnej škály veľkostí a farieb, čo na jeseň už nie je zvykom.

Do zliav sú zaradené vybrané topmodely bicyklov Merida takmer vo všetkých kategóriách, či chcete celo odpružený bajk, alebo náčinie na ktorom jazdí jazdí tím Bahrain-Merida na čele s Vicenzom Nibalim.
Kategória evných hardailov ponúka na výber mnoho zaujímavých kúskov, ši už na karbónovom alebo hliníkovom ráme. Za všetky spomeniem Meridu Big Nine XT-Edition so sadou Shimano XT 2x11, ľahkou vzduchovou vidlicou Manitou s upínaním kolesa pevnou 15mm osou a skladacími plášami Maxxis Ikon.

Cenovo veľmi zaujímavé sú teraz špeciálne celoodpružené bicykle, veď už v cene necelých 1300€ si viete kúpiť obľúbený model trailového fullu  One-Twenty 400 so vzduchovým pružením. Ak jazdíte skôr all-mountain, tak Vašej pozornosti nesmie uniknúť One-Forty 600 so zdvihmi 140mm a modernou sadou komponentov Sram NX Eagle s 1x12 prevodmi.

Do novej sezóny s bicyklom Merida za super cenu bez čakania na posezónne výpredaje! Výber je len na Vás.

Heureka-recenzie zákazníkov

Na splátky bez navýšenia

Anketa

Ako nakupujete bicykle?

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

Súkromie - potvrdenie

Z dôvodu nariadenia vlády je predajňa zatvorená. Objednávky cez eshop sú aj naďalej vybavované a expedované.

Prijaté objednávky budeme odosielať kuriérom DPD alebo si ich môžete po dohode vyzdvihnúť pred našou kamennou predaňou.

Tím CykloABC.sk