Tašky na nosič bicykla

12 položiek

Tašky na nosič bicykla na prevoz potrebných vecí pri Vašich cyklovýletoch. V ponuke máme rôzne veľkosti a druhy tašiek na nosič, od jednoduchých dvojdielnych po objemovo veľké tašky na expedície za poznaním, či dobrodružstvom.

Aké tašky na nosič poznáme?

 Podľa objemu delíme tašky na nosič bicykla na:

  • maloobjemové - slúžia na denné používanie, pokiaľ jazdíte na bicykli do práce, alebo na jednodenné výjazdy. Ich objem je zvyčajne do 15 litrov.
  • veľkoobjemové - leľké tašky na bicykle, objem je až 60 litrov. Sú určené na expedície a niekoľko denné výjazdy s bicyklom "naťažko".

Podľa spôsobu upnutia rozoznávame:

  • tašky na nosič bicykla na klasický nosič - upínajú sa zvyčajne suchými zipsami na bežné nosiče
  • tašky s vlastným nosičom - súčasťou tašky je aj originál nosič na daný typ tašky. Výhodou je lepšia manipulácia, intuitívnejšie upínanie a hlavne to, že taška krásne drží na mieste aj pri plnom zaťažení. Najnovšími prírastkami tejto kategórie sú tašky Author Litepack 6 a Litepack 9. Radíme ich k malo objemovým taškám.

Informácia

Tašky a nosiče majú stanovené maximálne zaťaženie, ktoré je uvedené na nich.  Je potrebné dať si na to pozor, aby sa predišlo poškodeniu tašiek, alebo aj bicykla.


Tašky na nosič bicyklov sú vyrobené z vodoodpudivého (nie nepremokavého) materiálu, pre dokonalú nepremokavosť odporúčame dokúpiť nepremokavý návlek - pláštenku na tašky.

Výrobca:

Zobraziť:

Heureka-recenzie zákazníkov

Anketa

Ako nakupujete bicykle?

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info