Preprava tovaru

Bicykle pred poslaním boli kompletne poskladané a nastavené prevody, brzdy, kolesá, uloženie vidlice v hlavovom zložení  a všetky ostatné spoje. Následne im boli  kvôli preprave odmontované pedále, riaditka a predné koleso a tak boli zabalené do kartónového obalu, pričom je potrebné si namontovať spomínané tri dielce. Podrobný návod na montáž vrátane obrázkov nájdete pod záložkou "Poskladanie bicykla".  Detské bicykle a BMX bicykle posielame aj s namontovaným predným kolesom, takže stačí otočiť riaditká a namontovať pedále.

Za príplatok 5€ ponúkame možnosť takmer 100% poskladaného bicykla, kedy si namontujete len predné koleso. Čiže riadítka, pedále a sedlo už budú namontované. Ak o túto formu montáže bicykla máte záujem, poprosíme Vás ju napísať do poznámky k objednávke. K cene účtujeme 5. To, v akom stave Vám dorazí bicykel nájdete na tomto odkaze.

Tovar zasielame výlučne len do Slovenskej republiky a Českej republiky a nie inde do zahraničia. Pri kúpe tovaru v internetovom obchode cykloabc.sk máte tieto možnosti prepravy tovaru:

 • Osobný odber
  Osobný odber je možné uskutočniť v našej prevádzke, ktorej adresa je uvedená v sekcii KONTAKT. Pri osobnom odbere môžete samozrejme tovar zaplatiť pri prevzatí. Osobné odbery sú zadarmo.
 • Kuriérska doprava Geis
  Tovar Vám bude doručený najneskôr do 1-2 pracovných dní od potvrdenia objednávky priamo k vášmu bytu či domu. Tovar zaplatíte dobierkou, pokiaľ ste si nevybrali bezhotovostnú platbu. Pri bezhotovostnej platbe Vám bude tovar doručený najneskôr do 1-2 pracovných dní po pripísaní finančných prostriedkov na náš účet. Dodanie je zabezpečené kuriérskou prepravnou službou Geis. Doba od expedície tovaru je 24 hodín. Prepravnou spoločnosťou Geis zasielame tovar s hmotnosťou od 2kg do 50kg a od hodnoty 50€ vyššie.
 • Doprava Slovenskou poštou
  Tovar vám bude doručený najneskôr do 5 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Tovar zaplatíte dobierkou, pokiaľ ste si nevybrali bezhotovostnú.platbu. Pri bezhotovostnej platbe Vám bude tovar doručený najneskôr do 5 pracovných dní po pripísaní finančných prostriedkov na náš účet. Dodanie je zaisťované Slovenskou poštou a.s.  Zásielky nad 50kg nie je možné zaslať Slovenskou poštou. Doba od expedície tovaru je 48 hodín. Slovenskou poštou zasielame zásielky do hmotnosti 2kg a do hodnoty 50€.
Cenník prepravy
Upozornenie: Minimálna hodnota objednávky musí byť aspoň 30€. Objednávky s nižšou hodnotou kvôli nerentabilite neposielame.
Pri kúpe od 30€ do 50€ pri zasielaní na Slovensko:
- na dobierku: prepravné 5€
- platba vopred na náš účet: prepravné 3€. Platbu vykonajte až po potvrdení z našej strany ohľadom dostupnosti tovaru. Ako variabilný symbol uveďte číslo objednávky, do poznámky poprosíme uviesť Váše meno a priezvisko.
Pri kúpe od 50€ do 150€ pri zasielaní na Slovensko:
- platba na dobierku: prepravné 3€
- platba vopred na náš účet: prepravné zdarma. Platbu vykonajte až po potvrdení z našej strany ohľadom dostupnosti tovaru. Ako variabilný symbol uveďte číslo objednávky, do poznámky poprosíme uviesť Váše meno a priezvisko.
Pri kúpe nad 150€ pri zasielaní na Slovensko:: prepravné zdarma
Pri zaslaní tovaru do Českej republiky účtujeme poplatok 8€, spôsob platby je možný len vopred na náš účet.
Spôsob prepravy si vyhradzuje vybrať dodávateľ.
S objednávkou nie sú spojené žiadne ďalšie poplatky okrem uvedených v odstavci hore.
Pri výmene tovaru, napr. iná veľkosť oblečenia, obuvi, iná veľkosť bicykla účtujeme prepravné náklady vo výške 5€.

Spôsob platby

 • dobierka
  Vaša objednávka je zaslaná kuriérom GeisSlovakia alebo poštou na zadanú adresu a platíte až pri jej prevzatí.
 • bezhotovostná platba
  Objednávku môžete zaplatiť bankovým prevodom na náš účet: Všeobecná úverová banka, Spišská Nová Ves,číslo účtu: SK8002000000003220649155. Po pripísaní finančných prostriedkov na náš účet Vám zašleme objednaný tovar.
 • hotovosť pri osobnom odbere
  Tovar zaplatíte v hotovosti na kamennom obchode na ulici Ing.Straku 5 v Spišskej Novej Vsi pri osobnom odbere tovaru.
 • platobnou kartou pri osobnom odbere
  Tovar zaplatíte platobnou kartou na kamennom obchode na ulici Ing.Straku 5 v Spišskej Novej Vsi pri osobnom odbere tovaru.

Prevzatie tovaru od prepravcu.

Reklamácia mechanického poškodenia z prepravy: Zákazník je povinný skontrolovať obal zásielky a prevziať ju len keď nie je poškodená. V opačnom prípade je nutné spísať s kuriérom protokol o škode alebo zásielku odmietnuť prebrať. Mechanické poškodenie výrobku v neporušenom obale je nutné nahlásiť okamžite po prevzatí zásielky, najneskôr na druhý deň po prevzatí zásielky mejlom na adresu cykloabc@cykloabc.sk. Neskoršie reklamácie tohto druhu bude možné uznať, len ak kupujúci preukáže, že reklamované vady mal tovar už v čase jeho prevzatia. Nevieme Vám zaručiť presnú hodinu doručenia. Kurier Geis Vás bude pred doručením telefonicky kontaktovať.