Vernostný program

Ak sa u nás zaregistrujete a budete nakupovať vždy na tento jeden účet, tak sa Vám za každý ďalší nákup odmeníme zľavou po prekročení stanovených hraníc. Všetky vaše objednávky sa automaticky sčítavajú a podľa Vášho obratu získavate vyššiu a vyššiu zľavu. Po prekročení danej hranice sa na vás vzťahuje príslušná zľava.

Po prihlásení sa na Váš účet vidíte vždy aká je vaša aktuálna zľava v rubrike "Profil" v kolónke "Moje zľavy". Zároveň tam vidíte aj sumu, za ktorú potrebujete nakúpiť, ak sa chcete dostať na vyššiu úroveň zliav.

Platí táto tabuľka zliav v závislosti od kumulovaného obratu:

Obrat nad 100 Eur = zľava 1%

Obrat nad 200 Eur = zľava 2%

Obrat nad 400 Eur = zľava 3%

Obrat nad 700 Eur = zľava 4%

Obrat nad 1000 Eur = zľava 5%

Obrat nad 2000 Eur = zľava 6%

Obrat sa ráta automaticky a to len z úspešných-vybavených objednávok (z objednávok prevzatých a zaplatených). Ak chcete

This can be a truly strong and complicated watch, I am sure the timepiece marker that actually adheres to quality and performance. Feelings are certain to run high among fans of best replica watches! Show your ex and support with this particular awesome replica watches.

zbierať zľavy, je dôležité aby ste sa vždy prihlasovali pod tým istým účtom.
Po prihlásení sa k svojmu účtu vidíte bežné ceny, zľava sa vypočíta až po vložení tovaru do nákupného košíka, teda celkovú cenu nákupu už vidíte po zľave.
Zľava neplatí pre tovar v akcii.
A to aj v prípade, že sa na akciové tovary uplatní pri objednávke zľava za vernosť, nakoľko nie je možné z technického hľadiska oddeliť tovary z bežnou cenou od tovarov v akcii.
Vyhradzujeme si právo meniť vernostné kategórie.